Lakýrník - Šumperk

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Okres Šumperk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mimo jiné budete například retušovat pomocí různých nástrojů, tmelit, leštit....

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na hlavní pracovní poměr s motivujícím mzdovým ohodnocením (mzda od 85,-/hod. + 186,- denní diety + příplatky + odměny, navyšování mzdy...) s možností ubytování zdarma, pravidelný kontakt s našim koordinátorem, možnost čerpat zálohu a mnoho dalšího.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Tradiční česká firma s významným postavením na domácím trhu v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyučení v oboru bude výhodou, ale podmínkou to není, stačí kladný vztah k této profesi a zkušenosti s retušemi pomocí štětců a válečků, sprejů a lakovacích pistolí, pokud jste navíc spolehlivý a samostatně fungující člověk, jste tím pravým kandidátem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3342228  Datum zveřejnění: 22.3.2018