Operátor výroby - mzda od 21.000 v čistém

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Nový Jičín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme vhodné kandidáty na pozici operátora výroby v automotive.

Práce vhodná pro muže, ženy i páry. !!! UBYTOVÁNÍ ZDARMA !!!

*NÁSTUPNÍ MZDA OD 21.000 Kč V ČISTÉM ZA MĚSÍC*

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Mzda od 113 Kč/hod. + osobní ohodnocení + prémie + zákonné příplatky
* Diety ve výši 205 Kč za každý odpracovaný den
* Zajištěné a plně hrazené ubytování
* Proplácené jízdné
* Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
* Možnost čerpat finanční zálohu
* Dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
* Dobrý zdravotní stav
* Spolehlivost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3499437  Datum zveřejnění: 24.9.2018