Dělník do výroby plastových obalů

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Praha-východ, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvou pracovní náplní bude zajišťování přísunu barev dle zakázky, vizuální kontrola, odebíraní výrobků ze strojů a jejich následné balení, skenování palet při výstupní kontrole, etiketování balených výrobků a další úkony s tímto spojené. ZAUČÍME !!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavé finanční ohodnocení - mzda od 110 Kč/hod.
- Prémie + odměny
- Diety ve výši 186 Kč za každý odpracovaný den
- Zajištěné a hrazené ubytování
- Proplácené jízdné
- Možnost čerpání finanční zálohy
- 25 dní dovolené
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta zabývajícího se výrobou plastových potravinářských obalů přijmeme zaměstnance do výroby těchto obalů.

*PRÁCE VHODNÁ PRO MUŽE, ŽENY I PÁRY*

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Manuální zručnost
- Spolehlivost
- Dobrý zdravotní stav
- Ochotu pracovat v osmi hodinovém nebo 12ti hodinovém provoze

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3499657  Datum zveřejnění: 24.9.2018