Operátor výroby - obsluha stroje

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Zlín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prosperující společnost zabývající se výrobou kol a kladek pro skladovou a manipulační techniku rozšiřuje řady svých zaměstnanců a na hlavní pracovní poměr přijme nové kolegy na pozici : Operátor výroby - obsluha NC stroje.

*Mzda 134 Kč/hod. + až 26 Kč/hod. prémie + příplatky + 186 Kč denní diety*

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Mzda 134 Kč/hod + až 26 Kč/hod. prémie + příplatky
* 186 Kč diety za každý odpracovaný den
* Zajištěné a hrazené ubytování
* Proplácené jízdné
* Možnost čerpaní finanční zálohy
* Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
* Vysokou míru zodpovědnosti a spolehlivosti
* Praxe výhodou, ne podmínkou, zaučíme Vás
* Dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3528176  Datum zveřejnění: 31.10.2018