Operátor/Operátorka výroby - mzda 25.000 Kč v čistém* a ubytování zdarma

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Žďár nad Sázavou, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme zaměstnance na pozici operátor/operátorka výroby pro automobilový průmysl.

Práce vodná pro muže, ženy i páry.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Hodinová mzda 92 Kč/hod. až 154 Kč/hod. dle pracovního zařazení
- Až 43 Kč/hod. prémie
- 10 Kč/hod. příplatek za nepřetržitý provoz
- Příplatky dle zákoníku práce
- 21.000 v čistém průměrná mzda po zaučení včetně diet, příplatků a prémií při fondu pracovní doby při sazbě 92 Kč/hod.
- Možnost přesčasů: 25.000 Kč v čistém po zaučení při odpracování 200 hodin včetně diet, příplatků a prémií*
- Denní diety ve výši 186,-
- Ubytování zdarma ( vhodné i pro páry )
- Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky
- Možnost týdenních záloh
- Závodní stravování ( výběr až z pěti teplých jídel )
- Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- Možnost kariérního růstu
- Možnost přesunu do kmenového stavu
- Každodenní kontakt s koordinátorem naší společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

prosperující a stabilní společnost působící v automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Samostatnost
- Spolehlivost
- Manuální zručnost
- Dobrá pracovní morálka
- Ochotu pracovat ve směnném provozu
- Dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3563944  Datum zveřejnění: 6.6.2019