Obráběč CNC - karusel - příjem 45.000 Kč/měsíc v čistém

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Opava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta ihned přijmeme pracovníka pro obsluhu karuselu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Motivující mzdové ohodnocení - 180 Kč/hod. + až 155 Kč/hod. prémie ( prémie se odvíjí od plnění norem, plnění fondu pracovní doby, dodržování postupů... )
* 195 Kč diety za každý odpracovaný den
* Čistý příjem 45.000 Kč/měsíc včetně diet, prémií a příplatků
* Zajištěné a hrazené ubytování
* 25 dní dovolené
* Jednou měsíčně proplacená cesta domů a zpět do místa pracoviště v rámci České republiky

* Možnost čerpání týdenních záloh
* Jistota stabilního zaměstnání
* Práce na hlavní pracovní poměr
* Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
* Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Praxi v obrábění kovů - obsluha karuselu
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* Orientace ve výrobních postupech
* Schopnost samostatné práce
* Dobrý zdravotní stav
* Spolehlivost
* Dobrou pracovní morálku
* Ochotu pracovat ve směnném provoze

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3652529  Datum zveřejnění: 25.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 Kč/měsíc