25.000,-Kč čistého vč.diet + ubytování- Operátor / ka výroby

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Žďár nad Sázavou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc25.000,-Kč čistého vč. diet při fondu pracovní doby

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prosperující společnost přijme zaměstnance na pozici operátor/operátorka výroby pro automobilový průmysl -výroba hadiček pro brzdové a kapalinové systémy.

Práce vhodná pro muže i ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- Mzda od 92 Kč za hodinu do 119 Kč za hodinu dle pracovního zařazení
- Prémie za kvalitu práce až do výše 32 Kč za hodinu
- Osobní ohodnocení až do výše 8 Kč za hodinu
- Diety ve výši 195 Kč za každý odpracovaný den
- Příplatky dle zákoníku práce
- Zajištěné a hrazené ubytování
- Proplácené jízdné
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automobilový průmysl, strojírenství

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Samostatnost a spolehlivost
- Dobrý zdravotní stav
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze
- Praxe v automobilovém průmyslu výhodou

Nekuřácké prostředí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3777767  Datum zveřejnění: 27.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc25.000,-Kč čistého vč. diet při fondu pracovní doby