Elektrikár

Personal.Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Horn, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Od 20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-čítanie technickej dokumentácie
-navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia
-vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh
-odblankovávanie elektrických vodičov a káblov
-zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov
spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.
-diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom
vedení.
-dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov.

- zabezpečené a zaplatené ubytovanie
- týždenná fakturácia so splatnosťou do max. 5 dní.
- pracovný čas medzi 40-50 hod./týždeň
- zamestnanie dlhodobého charakteru
- nástupný termín čo najskôr
- dlhý a krátky pracovný týždeň ( Po-Štv.,Po-Pia.)

Informácie o výberovom konaní

Typ stavby: Rekonštrukcia banky.
Práca je plánovaná na 10 týždňov. Ak uchádzač bude pasovať do pracovného tímu sú pripravené aj ďalšie projekty na ktorý sa môže podieľať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Silná a stabilná stavebná spoločnosť s viacerými filiálkami v Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť nemeckého jazyka musí byť na dorozumievajúcej úrovni.

Personal.Swk.Service s.r.o.
Je pracovná agentúra založená na Slovensku zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícií so špecializáciou.

Recruit&Executive search
Leasing
Payrolling
Outsourcing
Outplacment

Sme zodpovedná a úspešná personálna agentúra s najvyššou kvalitou pôsobiaca len na švajčiarskom pracovnom trhu, ktorá preberá zodpovednosť vo vzťahu medzi zamestnávateľom a zamestnancom. V súčasnosti pracovný trh ponúka inovatívne možnosti zamestnávania nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Trh je v pohybe a my kráčame s ním.

www.personalswkservice.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Personal.Swk.Service,s.r.o
Hviezdoslavova 26
09101 Stropkov
ID: 4072465  Datum zveřejnění: 30.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 EUR/hod.