2X Elektrikár

Personal.Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.12.2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 24 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-čítanie technickej dokumentácie
-navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia
-vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh
-odblankovávanie elektrických vodičov a káblov
-zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov
spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.
-diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom
vedení
-dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov

- zabezpečené a zaplatené ubytovanie
- týždenná fakturácia so splatnosťou jeden pracovný deň
- pracovný čas medzi 39 hod./týždeň (nadčasi po dohode)
- zamestnanie dlhodobého charakteru
- možný - dlhý a krátky pracovný týždeň ( Po-Štv.,Po-Pia.)
- práca na ŽL
- projekt pokračuje aj v roku 2023
- pozícia vhodná aj pre uchádzača s anglickým jazykom.

Projekt je v mieste: Kärnten

Informácie o výberovom konaní

Stavebné elektroinštalácie v celom Rakúsku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stabilná stavebná a montážna spoločnosť v Rakúsku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Personal.Swk.Service s.r.o.
Je pracovná agentúra založená na Slovensku zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícií so špecializáciou.

Recruit&Executive search
Leasing
Payrolling
Outsourcing
Outplacment

Sme zodpovedná a úspešná personálna agentúra s najvyššou kvalitou pôsobiaca na švajčiarskom a rakúskom pracovnom trhu, ktorá preberá zodpovednosť vo vzťahu medzi zamestnávateľom a zamestnancom. V súčasnosti pracovný trh ponúka inovatívne možnosti zamestnávania nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Trh je v pohybe a my kráčame s ním.

www.personalswkservice.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4305368  Datum zveřejnění: 6.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 EUR/hod.