Obkladač/dlaždič alebo pomocný obkladač

Personal.Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Mesiac Október
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 23 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obkladanie stien a podláh (kúpeľne, podlahy,schody atď.)

- práca na ŽL
- zabezpečené a zaplatené ubytovanie
- týždenná fakturácia so splatnosťou jeden deň
- pracovný čas medzi 40-60 hod./týždeň (až 10 hod./deň)
- zamestnanie dlhodobého charakteru
- nástupný termín vieme prispôsobiť po dohode
- pozícia vhodná pre pracovný tím (ideálne dvaja)
- znalosť Nj.potrebná (postačuje jeden z dvojice)

Nemecky alebo Anglický jazyk postačuje na dorozumievajúcej/stavebnej úrovni.

Momentálne potrebujeme obkladačov do okolia Salzburgu Tirolska a Linz.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Obchodno / stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- profesionalita
- flexibilita
- samostatnosť
- osobný automobil podmienkou
- kompletné náradie

Personal.Swk.Service s.r.o.
Je pracovná agentúra založená na Slovensku zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícií so špecializáciou.

Recruit&Executive search
Leasing
Payrolling
Outsourcing
Outplacment

Sme zodpovedná a úspešná personálna agentúra s najvyššou kvalitou pôsobiaca na švajčiarskom a rakúskom pracovnom trhu, ktorá preberá zodpovednosť vo vzťahu medzi zamestnávateľom a zamestnancom. V súčasnosti pracovný trh ponúka inovatívne možnosti zamestnávania nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Trh je v pohybe a my kráčame s ním.

www.personalswkservice.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4385431  Datum zveřejnění: 30.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 EUR/hod.