Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Svářeč| základ 54 000Kč | Dolní Benešov

Personnel Service 4you s.r.o.

Místo práce
Dolní Benešov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 54 000 Kč/měsícV závislosti na zkušenostech/kvalifikaci,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Svařování ocelových armatur
  • Svařování v aktivním plynu = MIG/MAG, kontrola ultrazvukem
  • Provádění svařovacích prací v potřebné poloze, případně se zřetelem k plánům  postupu svařování

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • HPP přímo pod firmou
  • 2 směny
  • Fajn tým
  • Férové pracovní prostředí
  • Odpovídající plat dle zkušeností
  • Po zapracování pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Stravenkový paušál 107,-Kč netto /den,
  • 2 dny sick days,
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeteria systém
  • Za splněné výsledky kvartální odměny

Informace o náboru

Zašlete prosím svůj životopis a informace o své svářečské kvalifikaci. Jakou kvalifikaci máte?

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Náš klient se v současné době specializuje především na výrobu armatur, technologických celků a souvisejících služeb. Díky širokému sortimentu výrobků, kvalitě výroby, přizpůsobivosti požadavkům zákazníků a lidskému přístupu je již řadu let vyhledávaným partnerem mnoha malých i velkých firem nejen v České republice. Její produkce směřuje ze 70 % do zemí celého světa.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

SOU technického směru

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Svařování v aktivním plynu = MIG/MAG - Pokročilý
Kontrola ultrazvukem - Mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekávání od kandidáta

  • SOU technického směru
  • Schopnost číst technické výkresy
  • Praktické zkušenosti se svařováním a platné osvědčení 1 – 2 metod
  • Zkušenost v provozu tlakovek a zkušenosti s výstupní kontrolou (NDT)
  • Spolehlivost, pečlivost a vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamická dceřiná společnost, která patří mezi největší hráče personálních agentur v Evropě. Působíme na trhu již několik let, díky čemu Ti pomůžeme najít vhodné zaměstnaní. S námi se budeš rozvíjet a posuneš se dál!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4812534  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc