Можливість для людей з України

Manipulant oddělení svařování | Obsluha VZV | 30 000 KČ

Personnel Service 4you s.r.o.

Místo práce
Dolní Benešov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 - 31 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

​Náš klient se v současné době specializuje především na výrobu armatur, technologických celků a souvisejících služeb. Díky širokému sortimentu výrobků, kvalitě výroby, přizpůsobivosti požadavkům zákazníků a lidskému přístupu je již řadu let vyhledávaným partnerem mnoha malých i velkých firem nejen v České republice. Její produkce směřuje ze 70 % do zemí celého světa.​

  • Obsluha vysokozdvižného vozíku, mostového jeřábu,
  • Nezávislost,
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány, ale můžeme zaškolit i nováčky.
  • Obsluha malých motorových vozíků, také vozíků s tahačem (přívěsem).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

  • Stabilní práci a vynikající, moderní vybavení
  • Férové, čisté pracovní prostředí
  • Odpovídající mzdu v závislosti na zkušenostech (hodinová sazba)
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravování ve výši 107,-Kč/den, 2 dny dovolené na vyžádání, 5 týdnů dovolené
  • Jídelna/kavárna
  • Čtvrtletní výkonnostní prémie
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Slevy na telefon (i pro celou rodinu)
  • Parkování (počítáme i s vaším autem)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mírně pokročilý
Jeřábnický průkaz - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Ano

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamická dceřiná společnost, která patří mezi největší hráče personálních agentur v Evropě. Působíme na trhu již několik let, díky čemu Ti pomůžeme najít vhodné zaměstnaní. S námi se budeš rozvíjet a posuneš se dál!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Kontaktní osoba: Sandra Kotwicka
Tel.: +420739089663
E-mail: poslat životopis
ID: 4812558  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc