Topenář / Instalatér v Německu

Pertec GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
14 - 18 EUR/hod.Vánoční a dovolenkové prémie, zajištěné ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Montáže, demontáže a opravy potrubních celků i celých vodovodních systémů,
plynovodů, kanalizace
- Instalace rozvodů topení, montáž radiátorů, kotelen, tepelných čerpadel
- Kompletace koupelen, instalace sanitárních zařízení, montáž předstěnových systémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na dobu neurčitou HPP
- Plat dle tarifu IGZ+ nadtarifní příplatek + diety za každou odpracovanou hodinu
- Až 30. dní dovolené
- Zajištění ubytování (hradí si zaměstnanec z diet)
- Poskytnutí pracovního oblečení UVEX
- Kontaktní osoba v pobočce mluvící česky

Informace o náboru

Těšíme se na Váš životopis v Němčině nebo Češtině s popisem dosáhlé kvalifikace a praxe poštou či emailem. Pokud možno přiložte prosím kopie i neplatných certifikátů a dalších dokumentů dokládajících Vaši kvalifikaci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

U našich partnerů na Vás čeká zajímavá a rozmanitá náplň práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyučení v oboru nebo rovnocenné technické vzdělání s
příslušným technickým školením
- Schopnost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
- Aktivní a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
- Spolehlivost flexibilita
- Min. základní komunikační znalost NJ- běžná slovní
zásoba používaná v oboru nutná

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost M2 Personal GmbH, zaměstnává montéry po celém Německu v řemeslnických a průmyslových oborech jako svařování, strojírenství, elektroobory, instalatérství apod. U našich mezinárodních partnerů na Vás čeká zajímavá a rozmanitá náplň práce.

Práce je na německou pracovní smlouvu dle tarifu IGZ na HPP. Není možné pracovat na ŽL. Pracovní smlouvu uzavíráte přímo s naší společností a neplatíte žádné poplatky.

Nasazení se vždy řídí Vaší kvalifikací a dovednostmi. Výkon práce je po celém Německu dle dohody.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4497608  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.