Hľadáme zváračov do Rakúska - Vorarlberg

Pese s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Mzdové podmienky (brutto)
2200€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame zvaracov do rakuska oblast Vorarlberg k renomovanej firme.
ide o dokoncovacie zvary (tupy zvar, rohovy zvar)
potrebne ovladat zvaranie MAG a mat certifikat.
Hrubka zvaraneho materialu od 12mm.
2 zmenna prevadzka.
Potrebna znalost nemciny na pokrocilej urovni.

Rakuska pracovna zmluva
13. a 14. plat
Ubytovanie hradene a komplet zariadene

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spolupracujeme len s uznávanými zahraničnými spoločnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Preciznost
Spolahlivost
Ovladanie nemeckeho jazyka na pokrocilej urovni

Pese s.r.o - personálny servis
100 % Sprostredkovateľ = 100% Úspech

,,Wir sind die erste Wahl zu Ihrem nächsten Schritt,,

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3070128  Datum zveřejnění: 19.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2200€ netto