Vedoucí prodejny / Zástupce vedoucího prodejny v chovatelských potřebách - Ostrava

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Spoluzodpovědnost / zodpovědnost za plnění ekonomických ukazatelů svěřené prodejny
- Řízení kolektivu zaměstnanců / chodu na svěřené směně
- Motivace, hodnocení a školení podřízených zaměstnanců
- Delegování úkolů a jejich kontrola
- Aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
- Odborné poradenství zákazníkům
- Vedení potřebné administrativy a statistik

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Příležitost využít své zkušenosti z oblasti prodeje a chovatelství a rozvíjet je dál
- Možnost profesního rozvoje a platového růstu
- Zvyšování znalostí a kvalifikace formou zákonných či odborných produktových školení (odborné a manažerské vzdělávání), možnost získat osvědčení o absolvovaných kurzech
- Balíček zaměstnaneckých výhod
- Jistotu zaměstnání (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou), zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. SŠ vzdělání
- Zájem o obor a touhu se dále vzdělávat
- Schopnost vést a motivovat tým na prodejně pozitivním způsobem
- Praxe v maloobchodu a praxe na vedoucí pozici ideálně alespoň 1 rok
- Velmi dobré řídící, organizační a komunikační dovednosti
- Proaktivní zákaznický přístup
- Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
- Časovou flexibilitu
- Týmovost
- Dobrá znalost práce s PC (MS Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelkých potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste kreativní, otevřeni novým myšlenkám a nápadům, neváhejte a přidejte se k nám!
Nezapomínejte, že díky Petcenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Do Čertous 2634/7
193 00 Praha 9-Horní Počernice
ID: 2075474   Datum zveřejnění: 12.2.2018