Koordinátor/ka zákaznické podpory B2B

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 9-Horní Počernice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete pečovat o stávající zákazníky, vyřizovat telefonické, emailové a osobní objednávky a požadavky.
• Budete zajišťovat registrace nových B2B zákazníků a na základě jejich požadavků je aktualizovat.
• Budete spolupracovat s týmem obchodních zástupců při řešení jejich požadavků.
• Budete poskytovat podpora zákazníkům v průběhu akcí konaných pro VO zákazníky.
• Budete komunikovat s nákupčím a centrálním skladem pro zajištění plynulosti dodávek zboží a s oddělením obchodu o novinkách a předávání informací na OZ.
• Neobejde se to bez pravidelného i ad-hoc reportingu a proaktivní komunikace s B2B Manažerem o potřebách zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou, samostatnou a různorodou práci, možnost uplatnit své nápady a spolupodílet se na strategii oddělení B2B
• možnost dlouhodobého uplatnění v úspěšné a neustále rostoucí firmě se stabilním vedením a českými vlastníky
• zajímavé finanční ohodnocení na základě Vašeho výkonu (čtvrtletní prémie)
• pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí a milé kolegy – pracujeme v menších kancelářích, nemáme problém s pejsky v kanceláři
• balíček zaměstnaneckých výhod, příspěvek na profesní vzdělávání, firemní akce, slevy na zboží a psí hotel/školku přímo v místě pracoviště
• zaučení od zkušených kolegů - jedná se o rozšíření týmu, nebudete hozený/á do vody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3194975  Datum zveřejnění: 6.3.2018