Vedoucí administrativy skladu (specialista) - PetCenter s.r.o.

PetCenter CZ s.r.o.

Praha 9 - Horní Počernice, Do Čertous 2634/7, PSČ 193 00, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

1. Vytvářet výdejky z objednávek ve skladovém IS přesně dle požadavků externích i interních zákazníků.
2. Plánovat efektivně rozvozy všech zásilek dle priorit, řeší reklamace dodání zásilek s dopravci.
3. komunikovat profesionálně s ostatními odděleními centrály a s prodejnami PetCenter – objednávky, vratky zboží, přesuny, převodky, rozdělovníky, reklamace dodávek.
4. Zodpovídat, sledovat a evidovat EUR paletové konto s dopravci i se zákazníky VO.
5. Zodpovídat za veškeré, včasné pravidelné přehledy a reporting související s příjmem i výdejem zboží, zvláště pak KPI, ad-hod reporting.
6. Zajišťovat veškerou potřebnou administrativu s reklamacemi související (vytváří převodky, dobropisy, vede potřebnou evidenci, dává podklady k tvorbě dobropisů, škodních faktur atd)
7. Pravidelně zapisovat a vyhodnocovat výkony jednotlivců i směn.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost profesně růst, příležitost přicházet aktivně s nápady a realizovat je.
• Možnost dlouhodobého uplatnění v úspěšné a neustále rostoucí firmě se stabilním vedením a českými vlastníky (smlouva na dobu neurčitou).
• Odpovídající finanční ohodnocení a čtvrtletní cílové prémie.
• Balíček zaměstnaneckých výhod, příspěvek na profesní vzdělávání, firemní akce, slevy na zboží a psí hotel/školku přímo v místě pracoviště.
• Pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí, možnost mít pejska v kanceláři.

Informace o náboru

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á bude zajišťovat bezproblémový chod administrativy skladu, tj. všech činností a procesů spojených s výdejovou i příjmovou částí oddělení skladu a logistiky. Hlavním úkolem je zajistit aktuálnost a správnost ve skladovém IS, vhodnocení dílčích inventarizací, výstupní kontroly.
Uplatnění u nás najde nadšenec se zápalem pro výše uvedenou oblast, který se nebojí práce, je pečlivý a rád se učí novým věcem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• máte alespoň 2 roky praxe v administrativě a zkušenost ze skladu / logistiky
• umíte dobře MS Office, zejména Excel
• umíte dobře komunikovat, rychle reagovat a řešit operativně vzniklé problémy, máte přehled o prioritách
• jste časově i úkolově flexibilní, spolehlivost a zodpovědnost jsou vám vlastní
• máte min. SŠ vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3278658  Datum zveřejnění: 7.3.2018