Vedoucí směny skladníků

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Do Čertous 2643/7, Horní Počernice, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA:

• Řízení a koordinace svěřených zaměstnanců na směně
• Zodpovědnost za správný výdej zboží a jeho konsolidaci dle priorit
• Zodpovědnost za správnou expedici a příjem zboží
• Operativní řešení nastalých situací, komunikace s podřízenými a ostatními odděleními centrály

POŽADUJEME:

• Dokončené středoškolské vzdělání
• Orientace ve skladovém hospodářství a skladových procesech
• Zkušenost s vedením podřízených
• Organizační schopnosti, schopnost stanovení priorit a provedení rozhodnutí
• Zodpovědný přístup a spolehlivost
• Bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
• Fyzická zdatnost
• Uživatelská znalost PC (MS Office)
• Průkaz na VZV výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• Práce na turnusy, pracovní doba pondělí až neděle (5 dní práce) - R/O směna.
Turnus
3 dny ranní, 2 dny odpolední, 3 dny volno
2 dny ranní, 3 dny odpolední, 3 dny volno
2 dny ranní, 3 dny odpolední, 2 dny volno

• Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Stravenky, příspěvek na vzdělávání, zaměstnanecká sleva na produkty
• Slevy na zboží a psí hotel/školku přímo v místě pracoviště
• Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3455023  Datum zveřejnění: 9.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27000