Koordinátor/ka technického oddělení

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi rozený organizátor, máš dobrou vyřídilku a notnou dávku trpělivosti? Nebojíš se různorodé práce, jen tak se nevzdáváš a umíš zajistit i to, co jiní považují za téměř nemožné? Pak možná hledáme právě Tebe!

Co Tě čeká?
- zodpovědnost za administrativní a podpůrné činnosti technického oddělení
- aktivní zajišťování požadavků na opravy z prodejen a zpracování návrhů na vhodná opatření
- koordinace údržby
- komunikace s dodavateli, řešení dodavatelských reklamací
- řešení pojistných událostí
- vozový park - evidence, nákup, prodej, opravy, PHM, T-Cars
- BOZP a PO - evidence
- elektro revize - evidence
- internet, telefon - nové projekty
- komunikace s příslušnými orgány státní správy CZ a SK
- aktivní spolupráce na ostatních aktivitách oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit?
- zajímavou a různorodou práci v příjemném prostředí
- pet-friendly kanceláře
- firemní akce
- balíček zaměstnaneckých výhod – stravenky, občerstvení na pracovišti, firemní akce, slevy na zboží a psí hotel/školku přímo v místě pracoviště, MultiSport karta za zvýhodněnou cenu
..a třeba výbornou kávu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Čím nás zaujmeš?
- organizačními a komunikačními schopnostmi
pečlivostí a zodpovědností
- velmi dobrou znalostí MS Office (především Excel)
- dokážeš si věci naplánovat, rozvrhnout a dotáhnout do konce
- jsi aktivní řidič (sk. B)
- vzdělání technického nebo stavebního směru bude výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3584250  Datum zveřejnění: 22.1.2019