Skladník - výstupní kontrola, konsolidace - PetCenter

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Do Čertous 2643/7, Horní Počernice, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za správnou výstupní kontrolu již vychystaného zboží
* zodpovědnost za správnou konsolidaci zboží
* uzavírání celé zásilky v systému a vytisknutí štítků a průvodních dokladů
* správné zařazení zásilky do přepravy a její naložení
* práce s PDA

Co od Vás očekáváme?
* bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
* vysoké pracovní nasazení, přizpůsobivost v pracovních směnách
* vzdělání – minimálně základní škola
* předchozí praxe v oboru vítána
* nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

MĚSÍČNÍ MZDU 32 000 Kč

Plný úvazek, smlouvu na dobu NEURČITOU hned ode dne nástupu.

Práce na turnusy, pracovní doba pondělí až neděle (5 dní práce) - R/O směna.
Turnus
3 dny ranní, 2 dny odpolední, 3 dny volno
2 dny ranní, 3 dny odpolední, 3 dny volno
2 dny ranní, 3 dny odpolední, 2 dny volno

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY = stravenky v hodnotě 90 Kč, sleva 40% na naše produkty, 1x týdně ovoce na pracovišti

Možnost získat oprávnění na VZV, retrak.

dobrá dostupnost MHD – Černý most
jistota výdělku = pravidelné výplaty vždy 16. dne v měsíci
dlouhodobé zaměstnání a stabilní zázemí

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* předchozí praxe v oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3667243  Datum zveřejnění: 27.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32 000 Kč/měsíc