Vedoucí prodejny chov. potřeb - Mladá Boleslav

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
U Stadionu 1118, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nadšence a zvířecího fandu se zkušeností s prodejem i vedením týmu.

Máš jedinečnou možnost spojit své zkušenosti z obchodu se zájmem o oblast chovatelství. Tvým cílem je motivovaný tým, šťastná zvířata a spokojený zákazník. Máš elán a nadšení. Hned tak něco nevzdáváš, protože některé věci prostě chtějí čas a trpělivost ..a ty víš, že se to nakonec vyplácí. Nejsi dokonalý, ale jsi ochotný na sobě dál pracovat a být příkladem pro svůj tým.

Co Ti z fleku slíbíme (a dodržíme!):

* nebudeš na nic sám – vždy je okolo Tebe parta podobných nadšenců
* zjistíš, že Tvůj nadřízený není jen jméno na papíře nebo v mailu, ale člověk z masa a kostí jako Ty
* pomůžeme Ti se zaučením a orientací v novém prostředí
* z úspěšného lídra uděláme i odborníka na svém místě (nabízíme Ti různá školení)
* když budeš chtít, můžeš postupovat v kariéře dál a stát se třeba Oblastním manažerem – záleží jen na Tobě
* nabízíme Ti jistotu práce (pokud se třeba přestěhuješ, rádi Ti najdeme místo v jiné z našich prodejen – najdeš nás po celé ČR)
* u nás můžeš využívat dost dobrou slevu na naše produkty, anebo si vybrat z dalších benefitů – ozvi se nám a řekneme Ti víc!

Čím nás určitě zaujmeš?

* máš spoustu elánu a Tvá chuť do práce je nakažlivá
* umíš strhnout lidi okolo sebe a nadchnout je pro stejný cíl
* víš o čem je obchod a chceš, aby Tvůj tým byl mezi nejlepšími
* nezalekneš se administrativy, která je nedílnou součástí Tvé práce
* občasnou fyzickou práci bereš jako přípravu do posilovny (nebo její nahrazení :-))
* víš, jak si udržet skvělý tým i stálého zákazníka.

Tak co Ty na to? Chceš jít do toho s námi?

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Sleva na firemní výrobky/služby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4152088  Datum zveřejnění: 30.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc