Prodavač/ka chov. potřeb - Liberec

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Sousedská 600, Růžodol I, Liberec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší prodejny v Liberci…

hledáme nadšence a zvířecího fandu, který chce trávit svůj pracovní čas s dvounožci se stejným zájmem a mít na blízku zvířecí kamarády.

Co Tě čeká?

Dělat radost! Našim zákazníkům - ochotně poradíš a doporučíš to nejlepší pro každého. Zvířecím parťákům - budou mít plná bříška, čisté ubikace, občas je pohladíš, pomazlíš, rozumíš jejich potřebám. Kolegům - rád připojíš ruku k dílu, nebojíš se fyzické práce, obchodu ani administrativy, chápeš, že jste jeden tým.

Co Ti z fleku slíbíme (a dodržíme!):

* pomůžeme Ti se zaučením a orientací v novém prostředí (budeš mít k ruce zkušenějšího kolegu, který Ti vždy poradí)
* uděláme z Tebe odborníka na svém místě (nabízíme odborné vzdělávání, rekvalifikační a certifikační kurzy)
* nebudeš se u nás nudit, práce je pestrá
* když budeš chtít, můžeš postupovat v kariéře a jednou vést celou prodejnu, nebo se stát třeba Oblastním manažerem - záleží jen na Tobě
* jistotu práce (pokud se třeba přestěhuješ, rádi Ti nabídneme práci v jiné z našich prodejen - najdeš nás po celé ČR)
* nabízíme Ti navíc dost dobrou slevu na naše produkty a další benefity - ozvi se nám a řekneme Ti víc!

Čím nás určitě zaujmeš?

* máš elán a chuť do práce
* rád/a se bavíš s lidmi, nebojíš se je oslovit a dělá Ti radost jim dobře poradit
* umíš si spočítat 1+1, zajímáš se o zvířata a svůj vztah k nim, spolu s odborností umíš propojit s prací v obchodě
* chceš se učit novým věcem a zlepšovat se
* vidíš se v týmu podobných nadšenců

Tak neváhej a pojď mezi nás. Těšíme na Tebe!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Sleva na firemní výrobky/služby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců