Asistent/ka prodeje chovatelských potřeb - Jihlava

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Romana Havelky 4842/1A, Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 19 700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste nadšenec do zvířat a hledáte nové zaměstnání?

Přidejte se k nám a můžete trávit svůj pracovní čas s lidmi se stejným zájmem a mít na blízku zvířecí kamarády!

Náplň Vaší práce

  • Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům
  • Prodej sortimentu chovatelských potřeb, práce na pokladně
  • Provozní činnosti na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží
  • Péče o náš zvířecí kolektiv – krmení, pitný režim a úklid domečků

Očekáváme od Vás

  • Hezký vztah ke zvířatům, zájem o chovatelství
  • Příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům
  • Ochotu aktivně oslovit zákazníka s cílem poradit a prodat
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
  • Nadšení pro práci v obchodě a péči o zvířecí kamarády (Pozor na alergie a možné fobie)
  • Možnost pracovat na střídavé 12. hodinové směny a o víkendech
  • Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem

Nabízíme Vám

  • Provize z prodeje
  • Až 50% slevu na náš sortiment
  • Finančně motivované soutěže mezi prodejnami
  • Jistotu mzdy 15. den v měsíci
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč
  • Multisport kartu
  • Volno navíc za odpracované roky
  • Certifikační kurzy potřebné pro práci se zvířaty a prodej léčiv (VVLP)
  • Možnost kariérního růstu

Tak neváhejte a pojďte mezi nás. Těšíme na Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4465870  Datum zveřejnění: 14.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 19 700 Kč/měsíc