Servisný technik IT / IT support SK

PetCenter CZ s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste radi, keď sú za vami vidieť výsledky práce?

U nás sú to funkčné a správne nastavené technické zariadenia v rámci našej spoločnosti.

Náplň Vašej práce

  • Operatívne riešenie používateľských problémov,
  • Inštalácia softvéru,
  • Telefonická podpora,
  • Základný troubleshooting siete,
  • Servis hardvéru prostredníctvom tretích strán,
  • Objednávanie, údržba a evidencia hardvéru,
  • Správa helpdeskových požiadaviek,
  • Nutnosť občasného cestovania na prevádzky po SR a ČR.

Očakávame od Vás

  • Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.
  • Výborné organizačné a komunikačné schopnosti.
  • Ochota cestovať a pracovať v režime pohotovosti.
  • Všeobecný prehľad v oblasti HW a SW.
  • Dobrá znalosť inštalácie a konfigurácie OS Windows
  • Skúsenosť s konfiguráciou a údržbou pokladničných systémov.
  • Vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič.

Ponúkame Vám

  • Telefón a notebook
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Pružný pracovný čas.
  • Až 50% zamestnanecká zľava pre Tvoje zvieratká
  • Príspevok na stravenky.
  • Maximálnu podporu tvojho nadriadeného aj ďalších tímov, nielen v čase adaptácie.

Tak neváhajte a poďte medzi nás. Tešíme na Vás!

Mobilný telefón
Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Notebook
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

PetCenter reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4486286  Datum zveřejnění: 14.12.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac