Vedúci predajne / zástupca vedúceho Trnava

PetCenter CZ s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 932 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšencov a milovníkov zvierat so skúsenosťou s predajom i vedením tímu.

*Spoluzodpovednosť / zodpovednosť za plnenie ekonomických ukazovateľov zverenej predajne
*Riadenie a vedenie ľudí, chodu na zverenej smene
*Motivácia, hodnotenie a školenie podriadených zamestnancov
*Delegovanie úloh a ich kontrola
*Aktívne oslovovanie zákazníkov a predaj sortimentu chovateľských potrieb
*Odborné poradenstvo zákazníkom
*Vedenie potrebnej administratívy a štatistík

*Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s výrazným podielom na tuzemskom trhu
*Možnosť profesijného a platového rastu
*Profesionálny rozvoj v odbore chovateľstvo
*Certifikované kurzy v hodnote 600€ -zdarma-
*Mzda každý 16. deň v mesiaci na tvojom účte
*50% zamestnanecká zľava pre Tvoje zvieratká
*Zázemie stabilnej spoločnosti

Vhodný kandidát na našu pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

*Prax na obdobnej pozícii v maloobchode min. 1 rok
*Znalosť v danom odbore veľkou výhodou
*Dobré riadiace, organizačné a komunikačné zručnosti
*Proaktívny zákaznícky prístup
*Zodpovednosť, pracovitosť a spoľahlivosť
*Časová flexibilita
*Tímovosť
*Dobrá znalosť práce s PC (MS Office, Outlook)

*Práca nie je vhodná pre uchádzača s alergiou na zvieraciu srsť.

Zaujala Ťa naša ponuka? V tom prípade neváhaj a príď k nám. Pošli svoju žiadosť a pracovnú poziciu. K žiadosti pripojte CV.

Tešíme sa na Teba!

Vzdelávacie kurzy, školenia
Provízie z predaja
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Firemné akcie
Bonusy/prémia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PetCenter reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4524403  Datum zveřejnění: 21.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac