Brigádnik/ce na prodejnu PetCenter - Prešov Novum

PetCenter CZ s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4,69 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si nadšenec do zvierat a hľadáš dlhodobú brigádu?

Pridaj sa k nám a poď si privyrobiť na našu predajňu!

Náplň Tvoje práce

  • Aktívne oslovovanie a odborné poradenstvo našim zákazníkom.
  • Predaj sortimentu chovateľských potrieb, práce na pokladni.
  • Prevádzkové činnosti na predajni, najmä udržovanie čistoty a doplňovanie tovaru.
  • Starostlivosť o náš zvierací kolektív - kŕmenie, pitný režim a upratovanie domčekov.

Očakávame od Teba

  • Príjemné a ústretové vystupovanie k zákazníkom.
  • Spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci.
  • Pekný vzťah k zvieratám (Pozor na alergie a možné fóbie).
  • Možnosť pracovať na 8 – 12 hodinovej smeny podľa otváracej doby.
  • Chuť učiť sa novým veciam.
  • Plnoletosť.

Ponúkame Ti

  • Provízia z predaja.
  • Zľavu na všetok sortiment.
  • Možnosť dlhodobej brigády.
  • Rozšírenie znalostí z odboru chovateľstva.
  • Nové skúsenosti v predaji a komunikácii so zákazníkmi.

Tak neváhaj a poď medzi nás. Tešíme na Teba!

Provízie z predaja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PetCenter reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4541046  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 4,69 EUR/hod.