Key Account Manager Praha

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Italská 560/37, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2023

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Dopravní zdravotnictví, a.s. provozuje 6 zdravotnických zařízení a nabízí svým klientům komplexní služby na špičkové úrovni s využitím moderní zdravotní techniky. Je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním provozovatelem zdravotnických služeb.
Jsme tým lidí, kteří stojí za rapidně se zvyšujícím obratem a jsme na to pyšní! Hledáme někoho, kdo by se do téhle super party chtěl přidat a pomoc nám být jedničkou v péči o firemní klienty.

Charakteristika pozice:
• Starat se o obchodní část segmentu nadstandardní zdravotní péče – firemní klientela.
• Spolupracovat se spoustou zajímavých stávajících zákazníků.
• Vyhledávat a navazovat vztahy s novými zákazníky.
• Budovat se zákazníky vztah založený na vzájemné důvěře. Zpětná vazba je pro nás důležitá.
• Hledat nové možnosti a podporu prodeje. Seberealizaci se meze nekladou.
• Pro zákazníky zpracovávat a zajišťovat smluvní dokumentaci
• Reporting a administrativa spojená s obsahem práce.
• Úzce spolupracovat se svým nadřízeným, který Ti rád pomůže.

Požadujeme:
• Obchodního ducha - umíte hledat a využívat obchodní příležitosti.
• Zorganizovaný pracovní plán
• Prezentační, prodejní a vyjednávací schopnosti
• Orientaci na výsledek
• Přirozeně navazujete a prohlubujete vztahy se zákazníky.
• Dotahujete věci do konce – co slíbíte, to splníte.
• Umíte si řídit svůj čas. Samostatnost je důležitá.
• Pokud jste působil v B2B obchodu, je to velká výhoda.
• Pokročilou znalost Excelu – příprava různých reportů a přehledů.
• Řidičský průkaz – jste aktivní řidič
• Pozitivně naladěnou osobnost se smyslem pro humor.

Nabízíme:
• Fixní mzdu + motivační provize z prodeje
• Možnost neomezeného výdělku
• Možnost vybudouvat a řídit obchodní tým
• Zajímavou a rozmanitou práci v terénu i na pracovišti ve špičkové společnosti
• Zázemí a možnosti největšího poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě

Nástup - dle dohody

Těšíme se na setkání s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4577143  Datum zveřejnění: 12.5.2023