Inštalatér Junior

Peter Horník, spol. s r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
700 - 1 400 EUR/mesiac700 € základ + prémie napr. ak si na zákazke - stavbe 8 hodín priemerne čistého času denne tak máš naviac 160 € teda spolu už 960 € ak si zoberieš na starosť auto tak máš ďalších 160 € teda spolu už 1.020 € atď - u nás sa dozvieš viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemáš prax?
Nebojíš sa nových vecí?
Si šikovný-zručný a práca ti ide od ruky?
Nerobí Ti problém cestovať po Slovensku?
Cez víkendy - oddychuješ - iba ak by si chcel makať - môžeš :)
Chceš si dobre zarobiť?
Chceš pracovať v modernom, technologicky populárnom odvetví SÁLAVÉHO VYKUROVANIA (podlahovky, stenovky), CHLADENIA (stropné, stenové) a TEPELNÝCH ČERPADIEL v dynamicky sa rozvíjajúcej stabilne firme s dlhodobou históriu?
Rozširujeme náš tím inštalatérov - kúrenárov.
Napíš, zavolaj - všetko ostatné Ťa naučíme.

Neustále si budeš prehlbovať zručnosti a skúseností
Samozrejmosťou je hradené ubytovanie + doprava + cestovné - stravné (diety)
Do pracovného času sa Ti zaráta už aj na cesta na a zo zákaziek - stavieb
Ak chceš pracovať na živnosť - môžeš
Ak máš už naplánovanú dovolenku - nie je s tým problém
Ak potrebuješ ísť k lekárovi, na úrad niečo vybaviť , atď. ..... - vieme pracovný čas prispôsobiť Tvojím potrebám
Nebudeš sa v robote nudiť - nikdy nerobíme to isté, každá naša práca je dielo - originál
Odmena v hrubom napr. :
Začínaš na 700,- € mesačne za priemerne 8 hodín denne vrátane cestovania
- príplatok 160,- € mesačne za to ak budeš pracovať na stavbe 8,5 hodín priemerne denne
- príplatok 160,- € mesačne ak si zoberieš na starosť auto
teda zatiaľ spolu : 1.020,- € v hrubom čo je cca 800,- € v čistom a k tomu stravné za 21 pracovných dní cca 160 € teda spolu v čistom 960,- €.
Ak si zdiaľky - slušne Ťa ubytujeme
NA ČO ČAKÁŠ :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

horník - Teplo, ktoré spríjemní váš život
ID: 3724532  Datum zveřejnění: 25.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 700 - 1 400 EUR/mesiac700 € základ + prémie napr. ak si na zákazke - stavbe 8 hodín priemerne čistého času denne tak máš naviac 160 € teda spolu už 960 € ak si zoberieš na starosť auto tak máš ďalších 160 € teda spolu už 1.020 € atď - u nás sa dozvieš viac