Řidič/ka pro naše prodejní výstavy v ČR (ž/m/o)

Peter Wagner s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
19.07.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 8 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE
• organizace termínů a lokalit prodejních výstav
• přeprava zboží a příprava, montáž a úklid na místě
• organizace personálu prodejní výstavy, jakož i pravidelná školení o zboží, přihlašování a ohlašování zaměstnanců
• příprava zboží za podpory centrály
• pokladní a prodejní činnost, inkaso a fakturace
• zákaznická podpora a poradenství
• evidence a zpracování objednávek a také údržba zákaznických dat

VÁŠ PROFIL
• přátelský a upravený vzhled
• smysl pro zodpovědnost a vysoká míra nasazení
• proaktivní, zodpovědný způsob práce
• flexibilita a fyzická odolnost
• český jazyk slovem i písmem a dobrá znalost němčiny nebo angličtiny
• řidičské oprávnění skupiny B popř. BE

Naše prodejní výstavy v České republice slouží k prodeji pohodlné obuvi Peter Wagner a k seznámení s naším zbožím. Aktuálně nabízíme naše prodejní výstavy v Praze a Brně, v závislosti na poptávce lze stanoviště po konzultaci rozšířit.

Těšíme se na Vaši žádost (vč. fotografie), kterou nám prosím pro první důvěrný kontakt zašlete e-mailem na adresu [email protected].

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
• samostatná práce jako OSVČ
• průměrná provize při 30 dnech v roce 13.000 €
• zboží poskytujeme zdarma
• komplexní školení pro plynulou integraci do naší společnosti
• rodinné prostředí s plochou organizační strukturou a krátkými komunikačními kanály
• otevřená firemní kultura s tvůrčí svobodou

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Váš specialista na pohodlnou obuv
Společnost Peter Wagner je zásilková společnost se sídlem v Českých Budějovicích, která se specializuje na prodej pohodlné obuvi. Naše nabídka se skládá z kvalitní módní obuvi, která je ušitá přesně dle našeho přirozeného konceptu. Od sportovních až po elegantní, v naší nabídce naleznete obuv pro každého! Naše produkty se vyznačují mj. ergonomicky tvarovanou, extra flexibilní podrážkou a jsou šité ze 100% pravé kůže.Tuto exkluzivní pohodlnou obuv si můžete objednat pomocí našeho katalogu nebo přes naše webové stránky www.peter-wagner.cz.
ID: 4383248  Datum zveřejnění: 19.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 8 000 EUR/měsíc