Obchodní zástupce/-kyně v oblasti obalových materiálů a chemie, papírové hygieny

Petr Slánský (MPSV)

Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Petr Slánský, IČ 72969717
Pracoviště:Petr Slánský - SANS - HK [952], Březhradská 148/3, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ v oblasti obalových materiálů, uklidové chemie, autokosmetiky, papírové hygieny
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 1. 2016
- Náplň práce: jednání s klienty a obch. partnery, marketing, reklama, tvorba nabídek
- Požadujeme: nutnost technických znalostí; samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost; aktivně PC/Internet; ochotu učit se.
- Nabízíme: zaškolení, atraktivní motivační ohodnocení, podíl na zisku, nezastropováno
- Bližší info na základě zaslaného CV. Životopis zasílejte na email: [email protected]

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11754230790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B