Opracování gumárenských výrobků - vyhrazeno pro ozp

Petra Doležalová (MPSV)

Místo práce
Wonkova 1142, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě (9329)

Pracoviště a kontakty

Firma:Petra Doležalová, IČ 65221869
Pracoviště:Petra Doležalová - Firemní den na ÚP dne 18. 10. 2016 v 11:00 hod., budova A, 2. podlaží, č. dveří 203, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OPRACOVÁNÍ GUMÁRENSKÝCH VÝROBKŮ
- PP na dobu určitou do 31. 3. 2017, nástup ihned
- Požadujeme: vyučení, dobrý zrak, manuální zručnost
- Nabízíme: bonusové stravenky, vstupní prohlídku hrazenou zaměstnavatelem
- Pozice je vyhrazena pro OZP.
- V případě zájmu se dostavte na firemní den konaný 18. 10. 2016 v 11:00 hod. na Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové, budova A, 2. podlaží, č. dveří 203
- Kontakní osoba: Fenzová Michaela, tel.: 734 158 426, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11501270795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou