Zubný technik

PETRAMED s.r.o.

Miesto práce
Čadca, Slovensko
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 € + obratové bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technika s praxou, ktorý má skúsenosti s nanášaním keramiky.

Náš benefit, sú ľudia, ktorí pracujú v spoločnosti.
Samozrejmosťou je podpora vzdelávania a možnosť kariérneho rastu. Zľavy na vybrané služby a produkty, flexibilná pracovná doba a moderné vybavenie pracoviska. Ponúkame aj príspevok na presťahovanie sa.

V prípade záujmu neváhajte poslať životopis aj s motivačným listom na adresu [email protected]. Dohodneme si stretnutie, kde si upresníme naše predstavy a Vaše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zubný technik

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, zmysel pre detail, dôslednosť, komunikačné zručnosti a tímovosť.

Sme rodinná firma.​ Naši zamestnanci sú pre nás rovnako dôležití ako naši klienti. Záleží nám na kvalite našej práce, rovnako ako na kvalite našich vzťahov. Snažíme sa napredovať odborne aj ľudsky. Vieme, že nie sme dokonalí, no neustále sa zlepšujeme. Sme komplexnou klinikou so všetkým, čo k tomu patrí. Pre pacientov aj pre našich kolegov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3406342  Datum zveřejnění: 31.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800 € + obratové bonusy