Reagujte bez životopisu

Dentálna hygienička

PETRAMED s.r.o.

Miesto práce
Čadca, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 300 EUR/mesiacnástupný plat 1200, ihneď po skúšobnej dobe (zaškolení) základná mzda 1300 + bonusy zo zisku (tvoria výraznú časť mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STARÁME SA O ZDRAVIE A ZLEPŠUJEME ŽIVOT

Pracuj na jednej z najväčších stomatologických kliník na Slovensku. Ročne sa postaráme o viac než 12000 pacientov.

Dbáme nielen na kvalitu ošetrení, ale aj ľudské riadenie a vzájomnú spoluprácu. Vzdelávame sa, robíme inštruktáže pre pacientov a zavádzame aj inovatívne stomatologické trendy.

Hľadáme do nášho tímu veselých profesionálov kolegu, ktorý je šikovný, nadšený, chce sa učiť, rozumie tomu čo robí a krásne zapadne do nášho kolektívu.

Viac si pozri aj vo videu a na stránke o práci u nás www.petramed.sk/praca

Pracovná náplň:

• Vykonávať komplexné pravidelné vyšetrenie ústnej dutiny
• Vypracúvať individuálny hygienický plán ošetrenia mäkkých a tvrdých tkanív v ústnej dutine
• Leštiť povrch zubov profylaktickými materiálmi
• Vykonávať lokálnu fluoridáciu zubov
• Viesť zdravotnú dokumentáciu v súvislosti s dentálnou hygienou, kontrolovať a analyzovať záznamy v zdravotnej dokumentácii a vedieť výživové poradenstvo
• Edukovať pacientov o pravidelnej a systematickej dentálnej starostlivosti, postupoch a technikách čistenia ústnej dutiny a kontrolovať ich účinnosť a odporúčať dentálne pomôcky a dietetické potraviny
• Zabezpečovať hygienu prostredia a vykonávať dezinfekciu a sterilizáciu zdravotníckych pomôcok, prístrojov, nástrojov a zariadení
• Taktiež sa budeš intenzívne podieľať na spolupráci so zubným lekárom a účastniť sa spoločných odborných seminárov

• Príspevky na školenia
• Pravidelné odborné semináre
• Zľavy na ošetrenie až do 75%
• Nastaviteľný pracovný čas
• Pravidelné firemné akcie
• Fit day
• No našim najväčším benefitom je priateľský a nápomocný kolektív

V prípade, že sme ťa oslovili, neváhaj kontaktovať našu HR manažérku na [email protected] a pozrieť si naše video na stránke www.petramed.sk/praca

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

dentálna hygiena

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si spoľahlivý, precízny a chceš sa posunúť vo svojej kariére ďalej? Náš Petramed kolektív práve k sebe hľadá nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu dentálneho hygienika. Hľadáme človeka, ktorí chce byť partnerom v tíme lekárov, podieľať sa na komplexnom vyšetrovaní pacientov, ako aj plánovaní ošetrenia. Momentálne sme firma s 50-timi zamestnancami a pokiaľ máš aj ty cit pre detail, kvalitu a chceš sa rozvíjať v tom čo ťa baví, môže nás byť o jedného viac.

Sme rodinná firma.​ Naši zamestnanci sú pre nás rovnako dôležití ako naši klienti. Záleží nám na kvalite našej práce, rovnako ako na kvalite našich vzťahov. Snažíme sa napredovať odborne aj ľudsky. Vieme, že nie sme dokonalí, no neustále sa zlepšujeme. Sme komplexnou klinikou so všetkým, čo k tomu patrí. Pre pacientov aj pre našich kolegov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4239929  Datum zveřejnění: 17.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac