Reagujte bez životopisu

Lakýrník

Petramont s.r.o

Miesto práce
Krnov, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
160 Kč/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-broušení, tmelení, příprava a nanášení dvousložkových nátěrových hmot z pomocí vzduchové pistole. Vše na kolejových vozidlech - vlakové soupravy, tramvaje. Práce ve výškách, umět chodit na štaflích při práci.
- samostatnost při práci
-Mzda 150 Kč/hod .

-Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma , práca na tri smeny.
-Možnosť pracovať v nepretržitej prevádzke
-Práca je na hlavný pracovný pomer( česká prac.zmluva)
-Ubytovanie zabezpečené, hradíme ho my, v prípade vlastného ubytovania poskytujeme príspevok 3 000 Kč/mesiac.
- poskytujeme príspevok na stavovanie
-Zálohy je možné brať po prvom odpracovanom týždni 1500 Kč.

Pred nástupom do práce, je potrebné mať so sebou výpis zo Zdravotnej dokumentácie a neg. Covid test.,prípadne potvrdenie o očkovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

-výroba, rekonštrukcia, modernizácia a opravy osobných a nákladných železničných vozidiel
- výroba, rekonštrukcia a modernizácia električiek
- výroba a opravy historických koľajových vozidiel
- výroba rotačných dielov vr. indukčné kalenie
-veľká výroba zvarencov
- obrábanie odliatkov a výkovkov
- výroba a renovácia dvojkolesia
- náhradné diely na výrobu železničných vozidiel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

prax v obore lakýrník

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- zručnosť
- samostatnosť
- dobrý zdravotný stav (vstupná lekárska prehliadka)

Naša spoločnosť PETRAMONT s.r.o. je na trhu od roku 2005, pôsobiaca aj ako agentúra práce PETRAMONT s.r.o., organizačná zložka so sídlom v Českej republike.
Sme držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania formou dočastného pridelenia k užívateľovi. Pre viac info navštívne https://www.petramont.sk/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4093528  Datum zveřejnění: 17.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 160 Kč/hod.