Zvárač

Petramont s.r.o

Miesto práce
Krnov, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
14.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
240 Kč/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zváranie osobných a nákladných železničných vozidiel, električiek a koľajových vozidiel,
-výroba zvarencov,
-Mzda 240 Kč/hod .
- Platné zváračské oprávnenie:
ČSN EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s 12 PF ss nb
ČSN EN ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t 12 PF ml

-Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma , práca na tri smeny.
-Možnosť pracovať v nepretržitej prevádzke
-Práca je na hlavný pracovný pomer( česká prac.zmluva)
-Ubytovanie zabezpečené, hradíme ho my, v prípade vlastného ubytovania poskytujeme príspevok 3 000 Kč/mesiac.
- poskytujeme príspevok na stavovanie
-Zálohy je možné brať po prvom odpracovanom týždni 1500 Kč.

Pred nástupom do práce, je potrebné mať so sebou výpis zo Zdravotnej dokumentácie a neg. Covid test.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

-výroba, rekonštrukcia, modernizácia a opravy osobných a nákladných železničných vozidiel
- výroba, rekonštrukcia a modernizácia električiek
- výroba a opravy historických koľajových vozidiel
- výroba rotačných dielov vr. indukčné kalenie
-veľká výroba zvarencov
- obrábanie odliatkov a výkovkov
- výroba a renovácia dvojkolesia
- náhradné diely na výrobu železničných vozidiel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyučení v odbore zvárač

Počet rokov praxe

3

- zručnosť
- znalosť čítania výkresov
- dobrý zdravotný stav (vstupná lekárska prehliadka)

Naša spoločnosť PETRAMONT s.r.o. je na trhu od roku 2005, pôsobiaca aj ako agentúra práce PETRAMONT s.r.o., organizačná zložka so sídlom v Českej republike.
Sme držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania formou dočastného pridelenia k užívateľovi. Pre viac info navštívne https://www.petramont.sk/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PETRAMONT s.r.o.
Ťačevská 1639/38 A
085 01 Bardejov

ID: 4093528  Datum zveřejnění: 1.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 240 Kč/hod.