Operátor CNC - obsluha

Petramont s.r.o

Miesto práce
Nádražní 1444/43a, Třešť, Česko
Termín nástupu
ASAP
Od 130 Kč/hod.Nástupná mzda 130,-Kč/hod., po skúšobnej dobe a 200 odprac. hodinách 150,-Kč/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC sústružníckeho alebo frézovacieho zariadení , kvalitné a presné zbrúsenie výrobku , samokontrola pomocou základných meradiel .
Požadujeme: manuálnu zručnosť , zmysel pre detail a presnosť o pracovitosť.

- práca na hlavný pracovný pomer (česká PZ)
- pracvoná doba pondelok - piatok
- možnosť nadčasov
- ubytovanie zabezpečené hradené agentúrou, v prípade vlastného ubytovania poskytneme príspevok 3 000,- Kč
- možnosť zálohy po prvom odpracovanom týždni 1 500,-Kč.

Pred nástupom do práce je potrebné mať so sebou aj výpis zo zdravotnej dokumentácie a negatívny Covid test( ide sa na vstupnú lekársku prehliadku)
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku, je potrebné nám zaslať životopis na : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zabezpečujeme ľudí pre firmu, ktorá sa zaoberá výrobou hlinikových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

práca na CNC stojoch s programom: FANUC, OKUMA, MAZATRONIC, HEIDENHEIN, MAZATROL

Počet rokov praxe

2

- vyučený v strojárskom priemysle (vyučný list)
-technické predpoklady a myslenie, schopnosť orientácie,
- čítanie výkresovej dokumentácie
- manuálna zručnosť
-znalosť Českého jazyka -(podmienka)
-znalosť merania so základnými typmi meradiel (posuvka, mikrometer, kalibr)

Naša spoločnosť PETRAMONT s.r.o. je na trhu od roku 2005, pôsobiaca aj ako agentúra práce PETRAMONT s.r.o., organizačná zložka so sídlom v Českej republike.
Sme držiteľmi povolenia na sprostredkovanie zamestnania formou dočastného pridelenia k užívateľovi. Pre viac info navštívne https://www.petramont.sk/

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4102692  Datum zveřejnění: 27.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 130 Kč/hod.