Chcete řídit cisternovou soupravu, pracovat pouze v ČR a jste řidič sk. C,E ? Právě vás hledáme pro pracoviště Kralupy n. Vlt. s možností ubytování

PETROTRANS, s.r.o., člen skupiny ORLEN Unipetrol

Kralupy nad Vltavou, Praha, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Mělník, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
1.3.2018 nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
až 46 000 Kč + stravné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidič - silniční motorové vozidlo - cisterna. Přeprava pohonných hmot
• řidičský průkaz sk CE (praxe 1 rok)
• řidičský průkaz sk C (praxe 2 roky). Doplnění sk. CE nezbytností, praxi CE zajistíme.
• vyučení
• školení ADR zajistí a uhradí zaměstnavatel

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• odpovídající finanční ohodnocení a pravidelné výplatní termíny
• týden dovolené navíc
• školení ADR hrazené zaměstnavatelem
• zaměstnanecké výhody
• příspěvek na penzijní připojištění.
• poukázky na odběr pohonných hmot u čerpacích stanic
• zaměstnavatel se finančně podílí na úhradách sjednaného pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
• mobilní telefon
• zázemí prosperující společnosti
• moderní vozový park

MZDA až 46.000Kč/měsíc + stravné

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ hrazené ZAMĚSTNAVATELEM pro zaměstnance s větší dojezdovou vzdáleností z místa bydliště

Informace o náboru

Kontaktní telefon:
736 507 517
736 507 740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

silniční nákladní doprava-přeprava pohonných hmot a petrochemie
ID: 3314252  Datum zveřejnění: 19.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 46 000 Kč + stravné