Náborový příspěvek 20.000 Kč pro řidiče cisternové soupravy, pracoviště Pardubice, možnost ubytování

PETROTRANS, s.r.o., člen skupiny ORLEN Unipetrol

Místo práce
Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidič - silniční motorové vozidlo - cisterna. Přeprava pohonných hmot
• řidičský průkaz sk C, E
• praxe v řízení silničních motorových vozidel nad 12 t min. 1 rok (vozidlo s návěsem)
• průkaz ADR tř. 3 v cisternách
• vyučení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• MZDA až 52.000Kč + stravné
• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 Kč
+ POUKÁZKY na odběr pohonných hmot u čerpacích stanic

Možnost UBYTOVÁNÍ pro zaměstnance s delší dojezdovou vzdáleností. Ubytování hradí zaměstnavatel.

• odpovídající finanční ohodnocení a pravidelné výplatní termíny
• týden dovolené navíc
• zaměstnanecké výhody
• roční odměny
• příspěvek na penzijní připojištění
• zaměstnavatel se finančně podílí na úhradách sjednaného pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
• mobilní telefon
• karta MULTISPORT za zvýhodněných podmínek i pro rodinné příslušníky
• zázemí prosperující společnosti
• moderní vozový park

Informace o náboru

736 507 706
736 507 517

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

silniční nákladní doprava-přeprava pohonných hmot a petrochemie
ID: 3948344  Datum zveřejnění: 31.12.2020