Reagujte bez životopisu

Opatrovateľka / Opatrovateľ

Pflege Daheim Ostbayern

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
2 393,9 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľky / opatrovateľov na výkon práce pre firmu Pflege Daheim Ostbayern GmbH, Otto-Hiendl Straße 21, 94356 Kirchroth, Nemecko
Požiadavky:
• Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
• Vodičský preukaz nutný
• Opatrovateľská prax vítaná
Náplň práce:
• Poskytovanie ambulantnej formy starostlivosti v zariadeniach
• Poskytovanie ambulantnej formy starostlivosti v rodinách
Mzda podľa praxe na nemeckú pracovnú zmluvu:
• Pri zamestnaní nepretržitom v Nemecku (100%) od 2.393,90 € do 2.768,30€ mesačne
• Pri zamestnaní s mesačným striedaním (50%) od 1.196,95 € do 1.384,15 € mesačne
Je možná dohoda uzatvorenia pracovného pomeru na 75% alebo 66%
Kontaktujte konateľku firmy v Nemecku pani Judith Dargel
Telefonicky: 0049 1515 9086840
Mailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pflege Daheim Ostbayern GmbH, Otto-Hiendl Straße 21, 94356 Kirchroth, Nemecko
ID: 4543254  Datum zveřejnění: 22.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 393,9 EUR/mesiac