Zahradnice / zahradník pro interiérové rostliny

PFM-Greenvia s.r.o.

Místo práce
Karlín, Praha 8, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
6.1.2020
Mzdové podmínky (brutto)
135 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímavý přivýdělek pro studenta České zemědělské univerzity v Praze nebo kohokoliv se zahradnickým vzděláním a vášní pro interiérové rostliny.

Nabízíme brigádu v rozsahu několika hodin týdně (3-5h) s možností rozšíření do budoucna po vzájemné spokojenosti. Hledáme parťačku/parťáka na dlouhodobou spolupráci.

Práce v pěkném prostředí našich významných pražských klientů.
* start od ledna 2020
* požadujeme znalost rostlin a jejich potřeb
* praxe nutná
* spolupráce na dohodu o provedení práce

Těšíme se na Tebe!

Zaměstnanecké výhody, benefity

* karierní příležitost (rozšířujeme se z Brna do Prahy)
* možnost dlouhodobé spolupráce a následná nabídka hlavního pracovního poměru
* kvalitní zaškolení
* firemní akce

Informace o náboru

PFM-Greenvia s.r.o. - více o nás na: www.greenvia.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zahradní a krajinářská architektura nebo Zahradní tvorba

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe a znalosti v zahradnické oblasti nutné

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kdo jsme?
PFM-Greenvia s.r.o. člen skupiny PFM-Group, je mladá a dynamicky se rozvíjející společnost zabývající se segmentem interiérové, exteriérové zeleně a zahradní architektury.
S využitím našich hlubokých znalostí zeleně, terénních úprav, nejmodernějšími environmentálními a udržitelnými technologiemi se snažíme podporovat a zlepšovat pracovní prostředí našich zákazníků. Snažíme se zajišťovat zdravější a efektivnější pracovní sílu s vyšším výkonem, vyšší spokojeností zaměstnanců, sníženou pracovní absence a s prací souvisejícím stresem. Věříme, že efektivní využívání přírodních zdrojů podporuje potřebu dlouhodobé udržitelnosti v podnikání.
ID: 3823849  Datum zveřejnění: 2.12.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 135 Kč/hod.