Servisní technik (technička)/qs

PG výrobní společnost, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Růžová 5363, 430 04 Chomutov, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní technici elektronici (31149)

Pracoviště a kontakty

Firma:PG výrobní společnost, s.r.o., IČ 61534404, http://pgspol.cz
Pracoviště:Růžová 5363, 430 04 Chomutov 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: [email protected]

Místo výkonu práce - PG výrobní společnost, s.r.o., Růžová č.p. 5363, 430 04 Chomutov 4

Náplň práce - zajištění jakosti bezpečnostních a funkčních testerů, jejich příslušenství, kabelových svazků a VN relé, uvádění do provozu a kalibrace nových testerů a následné vytváření kalibračních certifikátů.
Zajištění servisu - opravy a pravidelné roční kalibrace jednotlivých testerů a kompletních testovacích systémů v místě výkonu práce a také u zákazníků

První měsíc zaučení ve výrobě, poté přechod do servisního/QS oddělení

Požadujeme - Střední odborné nebo úplné střední odborné vzdělání v oboru elektrotechniky podmínkou, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (ochota cestovat na služební cesty k zákazníkům), znalost a orientaci v technické dokumentaci, uživatelskou znalost práce s PC, základní znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (komunikace s německým vedením a se zákazníky), vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost, zájem o problematiku a ochotu k dalšímu vzdělávání
Samostatný přístup i schopnost týmové spolupráce
Slušné vystupování a jednání s lidmi
Praxe v oboru výhodou
§6 činnost na elektrických zařízeních nad 1000V vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme - práci v perspektivní a rozvíjející se firmě s hlavním sídlem v Německu, dlouhodobou spolupráci a zvyšování odborné kvalifikace
Firemní benefity (stravenky, lekce cizího jazyka)

Poslední změna:2016-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 11273830724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou