Manažér klinického skúšania - zdravotnícke pomôcky, výž. doplnky

pharco s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
september 2022
2 000 EUR/mesiacmzda podľa dohody + odmeny pri splnení úloh a cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia si vyžaduje skúsenosť s riadením klinického skúšania produktov, vyhľadávanie a riadenie spolupráce s klinickým pracoviskom, pravidelné návštevy klinických pracovísk, návrhy a vyhodnocovanie protokolov, štatistické spracovanie výsledkov, prezentácia a komunikácia, plnenie zadaných úloh.

auto na súkromné účely, dovolenka navyše, odmeny za dosiahnuté ciele

Uchádzač by mal mať skúsenosť s prácou s klinickými dátami, skúšaním, prácou a analýzou EBM. Očakáva sa precízny a systematický prístup, manažérske skúsenosti, cestovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Slovenská vývojová a distribučná spoločnosť v oblasti vývoja a distribúcie zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov. Spoločnosť je prítomná na slovenskom a českom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, biológia, medicína, zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Počet rokov praxe

2

systematickosť, precíznosť, práca s dátami, manažment

Naša spoločnosť PHARCO je zameraná na vývoj a distribúciu vlastných inovatívnych produktov pre zdravie. Podnikáme na slovenskom aj českom trhu výživových doplnkov a zdravotníckych pomôcok. Prevádzkujeme aj súkromnú ortopedickú ambulanciu ORTOINOVA.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4365435  Datum zveřejnění: 25.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac