Specializovaný prodejce, obchodní referent dlažby / obklady PIEDRA, přírodní kámen

PIEDRA NATURAL a.s.

Místo práce
Do Čertous 15, Praha 9, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsícBonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na vzorkovou prodejnu na Praze 9 přijmeme specializovaného prodejce/prodejkyni, který(á) se bude věnovat prodeji sortimentu travertinové a mramorové dlažby, jejímž je PIEDRA jedním z leadru na trhu. Náplní práce je komunikace se zákazníkem, mailová komunikace, cenové nabídky, vyřizování objednávek, fakturování apod.

Požadujeme komunikativní a příjemné vystupování a obecnou znalost stavebních prvku.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí v menším týmu. Termín nástupu možný ihned nebo po dohodě.

​Co vás čeká: Práce s klientem při výběru zboží, práce s PC (Abra flexi), vyřizování tel. dotazů a mailu, vystavování běžných prodejních faktur, vyřizování objednávek. Práce je různorodá a zajímavá.​

​Oceňujeme slušné chování a dobře odvedenou práci, kterou dokážeme mimořádně finančně odměnit. Výhodou praxe v oboru stavebnictví, ale není podmínkou.​

Zaměstnanecké výhody, benefity

​Co vám můžeme nabídnout: Moderní a kvalitní zázemí pro práci, Multisport karta, dobrá parta lidí, zaměstnanecké slevy, známá značka, která je na trhu 14 let s jedinečným sortimentem ve svém oboru.​

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PIEDRA je přímý dovozce, výrobce a specializovaný prodejce produktů z přírodního kamene, zejména dlažby a obklady. Značka PIEDRA působí na našem trhu od roku 2010. Naše produkty se člení do více oblastí působnosti jak v interiéru, tak exteriéru.
ID: 4855897  Datum zveřejnění: 17.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc