Procesní inženýr

Pierburg s.r.o.

Místo práce
K Pierburgu 1, 400 04 Trmice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
40-55.000,- CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Čtení technických výkresů výrobků nebo dílů
• Navrhování efektivních způsobů a postupů výroby
• Stanovování způsobů kontroly jakosti a technických zkoušek
• Zajišťování technické přípravy změn sortimentu
• Zavádění nových produktů do výroby

Nabízíme:
• Práci v prostředí mezinárodní, dynamicky rostoucí společnosti
• Přístup k nejnovějším výrobním techologiím
• Perspektivu dalšího profesního i osobního rozvoje
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů vyplývajících z Kolektivní smlouvy

Nástup možný od 1.11.2017 nebo po dohodě. Více informací o společnosti naleznete na: www.pierburg.cz

Zaměstnanecké výhody, benefity

MBO Bonus/13.plat
Příspěvek na dovolenou
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Závodní stravování
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na vzdělání
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství, elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Praxi min. 3 roky v automotive nebo montážní společnosti při SŠ vzdělání tech. směru, s VŠ vzdělání tech. směru i bez praxe
• Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
• Tvůrčí myšlení, znalost čtení technické dokumentace, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Pierburg s.r.o. byla založena v Ústí nad Labem v roce 2004. Je součástí Rheinmetall Automotive, jedné ze dvou divizí koncernu Rheinmetall Group, která patří v rámci automobilového průmyslu mezi přední dodavatele komponent pro spalovací motory.

Pierburg s.r.o. zaměstnává přibližně 450 zaměstnaců s obratem 240 milionů Euro (6,5 mld. Kč v roce 2016). Stal se spolehlivým dodavatelem pro evropský i mezinárodní automobilový průmysl.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3218307  Datum zveřejnění: 18.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40-55.000,- CZK