Operátor/ka do výroby

Pilegrimina a.s.

Místo práce
Za Dráhou, Velký Osek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
3.1.2022
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 30 000 Kč/měsícBonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš práci v české společnosti, která není žádný korporát a vyjde ti vstříc?
Bereš jako plus, že svou prací uděláš něco pro životní prostředí?
Pak jsi na správném místě. Není potřeba umět nic konkrétního, vše Tě naučíme!

Pilegrimina, a.s. je českou společností zabývající se využitím a zpracováním
plastového odpadu. Právě teď hledáme členy do našeho týmu.

PRÁCE JE VHODNÁ PRO ŽENY, MUŽE I ABSOLOVENTY!

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

- Stabilní zaměstnání v české společnosti
- 150kč/h plus příplatky
- Příspěvky na stravování - dovezeme jídlo na směnu
- Mzda je vyplácena každý měsíc pravidelně včas bez zpoždění
- Cafeterii jako příspěvek na vzdělávání, zdravotní pomůcky, sport,
kulturu a rekreaci
- Pohodovou atmosféru
- Nápoje zdarma na pracovišti

CO BYS MĚL UMĚT?

- Zkušenosti nepotřebuješ, vše Tě rádi naučíme
- Manuální zručnost a základní fyzická zdatnost

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

- Nenáročná manipulace se zbožím
- Obsluha stroje, výrobní linky
- Kontrola výrobků
- Práce v nepřetržitém provozu (12 hodinové i 8 hodinové směny) -
noční, denní

NÁSTUP

- 3.1.2022

Pokud tě nabídka zaujala, tak neváhej zaslat svůj životopis, nebo jen pár stručných
informací o tobě do e-mailu a my tě budeme kontaktovat s podrobnostmi.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

plastového odpadu.
ID: 4074187  Datum zveřejnění: 22.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc