Pohodová práce v e-shopu +Pilulka.cz

Pilulka Lékárny a.s.

Místo práce
U tabulky 30, Praha 20, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
5. 8. 2021
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V našem distribučním skladu denně odbavíme až 3000 balíčků a proto hledáme další parťáky do týmu, kteří přiloží ruku k dílu a v našem úsilí nám pomohou. Jsme pohodový kolektiv s rodinnou atmosférou, kde neplatí korporátní pravidla. Jednáme férově a pořád se smějeme.

V současné době rozšiřujeme naše řady a hledáme nové kolegy či kolegyně.

Co u nás budeš dělat?

PŘÍJEM
= každé naše zboží srdečně uvítáš u nás na skladě :-) ...neboj se, to je samozřejmě legrace - budeš zkrátka nové zboží přijímat - tzn. kontrolovat a přepočítávat, zadávat do skladového systému apod.

PICKING
= kompletace zboží do objednávek - tzn. najdeš našim zákazníkům produkty, po kterých touží a které chtějí mít ve své objednávce :-) Nemusíš se bát, tyhle produkty ti v pohodě najde naše čtečka, kterou budeš mít u sebe a která ti ukáže, kam si pro dané zboží máš dojít a následně kam jej zařadit :-)

PACKING
= balení a expedice zboží - každou zkompletovanou objednávku, ve které jsou všechny produkty, které si zákazník přeje, zabalíš a nalepíš na ně štítek. Čas od času si také doplníš svůj obalový materiál, uklidíš si své pracovní místo apod.

!! Všechny tyto činnosti si u nás můžeš prakticky vyzkoušet (cca 1 hodina) a následně se společně domluvíme, co by Tě nejvíce bavilo.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- SPOLUpráce na dobu neurčitou
- Příspěvek na dopravu
- Stravenkový paušál
- MultiSport kartu
- Slevu na nákup v eshopu
- Speciální odměny za dobře odvedenou práci a sezónní provoz
- Možnost kariérního růstu a možnost podílet se na rozvoji naší firmy
- Firemní akce a sportovní aktivity
- Menší, pohodový kolektiv s rodinnou atmosféru
- Čisté, moderní a plně vybavené zázemí
- Výbornou kávu z profesionálního kávovaru nebo kvalitní čaje :-)
- Automat na dobroty i pití, vč. hotových jídel (když zapomeneš oběd nebo se ti nechce vařit :-))
- Ovoce každé úterý a čtvrtek

Informace o náboru

Těšíme se na Vás! :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Počítáš s prací na 2 směny (ranní - 6:00 - 14:00, odpolední - 14:00 - 22:00)
- Pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a férovost jsou Tvé hlavní zásady
- Manuální práce pro Tebe není překážkou - baví tě to a jsi fyzicky zdatný/á
- Zvládneš pracovat samostatně i s týmem (v kolektivu)
- Tvůj trestní rejstřík je čistý jako lilie :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme nejlepší česká online lékárna se sítí kamenných řetězců, která si klade za cíl být technologickým leaderem na poli evropské farmacie. Přidáš se?

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4132217  Datum zveřejnění: 29.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc