Strojní zámečník, údržbář

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanec bude součástí týmu údržbářů (zámečníci a elektrikáři), kteří mají na starosti údržbu celé budovy včetně strojů a zařízení ve výrobě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
• Měsíční prémie
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na stravování
• Docházkový bonus
• 25 dní dovolené
• Smlouva na dobu neurčitou
• a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní firma s dlouholetou tradicí, významný a perspektivní zaměstnavatel v regionu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SOŠ, vyučen v oboru strojírenství
- praxe min. 3 roky na stejné/podobné pozici
- manuální zručnost, pečlivost, samostatnost při práci, zodpovědnost, ochota učit se nové dovednosti
- svářečské zkoušky, VZV, jeřáb, vazač není podmínkou, ale výhodou
- znalost hydrauliky, pneumatiky, CNC strojů a robotiky rovněž výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3261849  Datum zveřejnění: 3.2.2021