Účetní

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zahraniční obchodní společnost, hledáme účetní/ho
náplň práce :
- komplexní účtování obchodní společnosti, účtování bankovních výpisů,
evidence pokladních dokladů,evidence přijatých faktur, ostatních závazků,
interních dokladů, zpracování cestovních příkazů, účtování skladu, běžná
inventura účtů,
- vedení daňové agendy, měsíční zpracování DPH, příprava daně z příjmu,
- zpracování účetních závěrek společnosti ( měsíčních, ročních)
- příprava podkladů pro statutární audit
- zpracování statistických výkazů
- odpovědnost za vedení účetnictví v obchodní společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce v mladém kolektivu dynamické zahraniční společnosti,
odpovídající pracovní ohodnocení, možnost profesního růstu,

Informace o náboru

požadujeme :
- vzdělání SŠ, VŠ ekonomického směru,
- orientace v účetní a daňové legislativě,
- víceletá zkušenost na obdobné pozici výhodou,
- znalost účetního SW Pohoda výhodou,
- pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové práce,
- znalost AJ na komunikativní úrovni

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Našim klientem je zahraniční obchodní společnost působící v oblasti prodeje doplňků stravy a kosmetiky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomické, účetnictví, finance,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3371625  Datum zveřejnění: 24.4.2018