Farmaceutický reprezentant

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, světového producenta dezinfekčních a zdravotních prostředků používaných zejména ve zdravotnictví, hledáme aktivního člověka se zkušenostmi z prodeje v nemocnicích, jehož úkolem bude prodej špičkové antiseptické řady produktů na jednotlivých odděleních nemocnic v Čechách, nebo na Moravě. Zejména půjde o oddělení chirurgie, traumatologie, pediatrie, JIP, diabetologie, gynekologie a porodnictví, dále LDN a ambulance chronických ran. Během své práce bude aktivně nabízet výše vyjmenované produkty primářům, lékařům, hlavním sestrám, vrchním sestrám. Bude jednat s managementem nemocnic, bude provádět přednáškovou činnost pro zdravotnický personál jak v nemocnicích, tak i na kongresech a konferencích. Bude zodpovědná/ý za region, který je polovinou naší republiky Čechy/Morava.

Požadujeme:
- ukončené VŠ vzdělání v oboru biologie, biochemie, farmacie, případně medicíny
- znalost AJ na komunikativní úrovni, schopnost rozumět odbornému textu ve
studijní literatuře
- min.2 roky praxe na pozici farmaceutického reprezentanta v originální firmě
- výhodou je praxe v prodeji v nemocnicích
- časovou flexibilitu, možnost a ochotu přespávat mimo domov
- schopnost prezentovat před odborným auditoriem
- dobrou znalost MS Office (zejména Excel, Power Point)
- ŘP sk B

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí firmy patřící do nadnárodního koncernu
- prodej špičkových originálních produktů zejména v nemocničním prostředí
- systém firemního vzdělávání zaměřeného zejména na produktovou znalost
- služební automobil i pro soukromé použití
- služební telefon, PC
- týden dovolené nad rámec ZP
- odpovídající platové ohodnocení
- systém kvartálních bonusů
- příspěvek na dovolenou

Informace o náboru

Požadujeme:
- ukončené VŠ vzdělání v oboru biologie,
biochemie, farmacie, případně medicíny
- znalost AJ na komunikativní úrovni, schopnost
rozumět odbornému textu ve studijní literatuře
- min.2 roky praxe na pozici farmaceutického
reprezentanta v originální firmě
- časovou flexibilitu, možnost a ochotu přespávat
mimo domov
- schopnost prezentovat před odborným
auditoriem
- dobrou znalost MS Office (zejména Excel, Power
Point)
- ŘP sk B

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Našim klientem je dceřiná společnost nadnárodního koncernu světového producenta dezinfekčních a zdravotních prostředků používaných zejména ve zdravotnictví. V ČR je lídrem v dezinfekci ploch a povrchů s vysokým postavením v dezinfekci rukou a nástrojů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ukončené VŠ vzdělání v oboru biologie, biochemie, farmacie, případně medicíny

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

aktivní prodejce s tahem na bránu
výborné prezentační schopnosti
ochota vzdělávat se v dané oblasti
ochota cestovat po svěřeném regionu a být mimo domov

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3381229  Datum zveřejnění: 5.5.2018