Roll out - procesní inženýr

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rámcová náplň práce a zodpovědnosti:
- nastavování a zlepšování procesů výroby v rámci koncernu
- optimalizace a návrh výrobních postupů, procesů a jejich zlepšování
- spolupráce a podpora oddělení vývoje, procesu i výroby
- komunikace s ostatními odděleními a pobočkami
- práce samostatná i v týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- zázemí mezinárodní společnosti
- kariérní růst
- další profesní vzdělávání, včetně jazykového
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění, odměny před letní a vánoční dovolenou
- 5 týdnů dovolené
- možnost volnočasových aktivit
- pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní firma s dlouholetou tradicí, výrobce a lídr na trhu, významný a perspektivní zaměstnavatel v region

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vzdělání technického směru (materiálové inženýrství, strojírenská, chemie)
- komunikativní znalost AJ
- technické myšlení
- ochota cestovat (cca 1 x za 3 měsíce na 3 - 4 týdny)
- samostatnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3608623  Datum zveřejnění: 17.7.2019