Účetní senior

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici účetní senior
Náplň práce:
- Zodpovědnost za veškeré účetní, daňové a kontrolingové činnosti společnosti
- Reporting managementu společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Práci na HPP v nadnárodní společnosti s vysokou firemní kulturou
- skvělý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Firemní benefity (plat na dovolenou, 13.plat, týden dovolené nad rámec ZP, systém vzdělávání)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Naším klientem je významná obchodní společnost v oblasti zdravotnické dezinfekce.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomika, účetnictví, finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Min. 3 letou účetní praxi a praxi v řízení malého kolektivu
- Výbornou znalost účetní a daňové legislativy ČR (znalost Slovenské legislativy je výhodou)
- Znalost práce v SAP je výhodou
- Výbornou znalost AJ
- Znalost Polštiny výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3635703  Datum zveřejnění: 5.5.2019